Yeşil doğası, temiz havası ve dereleriyle meşhur Karadeniz bölgesinin türkülere ilham kaynağı olmuş en güzel şehirlerinden biri olan Ordu’ya uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de. Rize’ye ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.
Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Ordu uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ordu‘ya tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Ordu’ya tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Ordu

Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu’nun 19 ilçesi bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel yerlerinin yanı sıra yaylalarıyla ünlü bir şehrimizdir. Ordu’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Perşembe Yaylası, Çambaşı Yaylası, Keyfalan Yaylası, Argın Yaylası, Korgan Yaylası, Yasonburnu Yarımadası, Bozdepe, Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kalesi, Gölköy Kalesi, Ünye Kalesi, Hoynat Adası, Ulugöl, Çiseli Şelalesi, Asarkaya Kent Ormanı, Asarkaya Kent Ormanı, Topçam Barajı bulunuyor. Şehrin eşsiz manzarasını görmek istiyorsanız akşam üstü Boztepe’ye gidebilir buradaki tesislerde akşam yemeğinizi yiyerek güneşin batışını izleyebilirsiniz. Buradan ayrılmadan önce mutlaka, Akkus Fasulyesi, Melocan Kavurması, Galdirik Kavurması, Keşkek, Hamsi Tava, İçli Tava, Fasulye Turşusu, Levrek Buğulama, Karalahana Dolması, Karalahana Çorbası, Yalıköy Köftesi, Hamsi Köftesi, Kabak Kavurması, Mantar Kavurması yemeden dönmeyin.

Her Karadeniz şehrinde olduğu gibi Ordu denince akla yaylalar gelir. Şehrin en meşhur yaylalarından biri de Perşembe Yaylası’dır. Burası dünya mirası olarak tescillenmiş bir yer. Aybastı ilçesine 17 kilometre mesafede bulunuyor. Burası 1991 yılında Bakanlar Kurulunca turizm merkezi ilan edilmiş. Burada piknik, yamaç paraşütü ve safari yapabilirsiniz.

Yosunburnu Yarımadası ise görülmeye değer yerlerden biri. Perşembe ilçesine bağlı olan yer Çaytepe Köyü sınırlarında yer alıyor. Burada dünyaca ünlü 1869 yılında yapılmış olan Yasonburnu Kilisesi bulunuyor.

Hoynat Adası, Perşembe ilçesinin tarihi yerlerinden biri. Burada Karabatak ve Martıların yaşadığı kuş cenneti. Buraya gelip akşam çayınızı yudumlayarak güneşin batışını izleyebilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ucuz Ordu Uçak Bileti