Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Ordu’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 25 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Diyarbakır Ordu uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Ordu Uçak Bileti
Diyarbakır Ordu Uçak Bileti

Ülkemizin en yeşil bölgelerinden birine sahip olan Ordu; kültürü, tarihi dokusu, havası ve sahilleri ile gezilecek pek çok yere sahiptir. insanları cezbeden dağlara, ormanlara ve şelalelere kucak açan Ordu, doğaseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Şehir merkezinde 6 kilometrelik bir sahil uzunluğuna sahip yürüyüş parkurunda gezintiye çıkmak, Ordu’nun ormanları arasında en keyif verici aktivitelerden biridir. Şehir merkezinde yer alan en güzel yapılardan biri Taşbaşı Kilisesi, kentsel sit alanı içinde yer alır. Eski bir Rum Ortodoks Kilisesi olan Taşbaşı, günümüzde kültür merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kent merkezini ve Ordu ormanlarını panoramik bir manzara eşliğinde seyredebileceğiniz en güzel yer ise Boztepedir. Boztepe’ye hem kara yolu, hem de teleferik ile ulaşım sağlanabilir. Boztepe’nin zirvesinden hareket eden teleferikle şehrin yemyeşil ağaçları arasından akan görüntü eşliğinde hoş bir gezinti yapabilirsiniz. Aynı zamanda Boztepe, kentteki en güzel yamaç paraşütü bölgesidir. Uzundere Şelalesi, Yason Burnu, Ulugöl, Perşembe Yaylası ve  Ünye At Çiftliği Binicilik Tesisleri görülmesi gereken ve Ordu’nun doğal güzelliği ile harmanlanan yerlerdir.

Diyarbakır Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Diyarbakır Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı