Çok ucuz fiyatlarla Isparta Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Ordu’ya haftada en az dört uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 10 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Ordu uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Ordu Uçak Bileti
Isparta Ordu Uçak Bileti

Toplamda 19 ilçeye sahip olan Ordu, Karadeniz’in doğal güzellikleri ile çevrili bir yerleşim yeridir. Tarihi oldukça eskilere dayalı olan kent, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından aktif bir yerleşim yeri olarak kullanıldı. Tarihi ve doğal güzelliğinin yanı sıra meşhur Karadeniz mutfağına da hakim olan Ordu, ziyaretçilerine keyifli anlar sunar.

Saraycık beldesi sınırlarında yer alan Yoroz Kent Ormanı, Ordu şehir merkezine 20 kilometre mesafededir. Zengin av ve yaban hayatına ev sahipliği yapan bölge, fauna ve flora açısından da oldukça zengindir. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre düzenlenmesi kapsamında restore edilen bölgeye son yıllarda piknik alanı da eklendi.

Ordu’nun tabiat güzelliğini yansıtan en önemli bölgelerden biri ise Ulugöl Tabiat Parkıdır. Gölköy ilçe merkezine 17 kilometre uzaklıkta bulunan park 26.5 hektar büyüklüğündedir. Dört mevsim boyunca da doğanın en güzel renklerini taşıyan bölge özellikle güz mevsiminde yaprakların sararması ile muazzam bir görüntüye bürünür. Ulugöl Tabiat Parkının içinde farklı boyutlarda üç adet heyelan set gölü yer alır.

Isparta Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı