Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Ordu’ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Ordu uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Ordu Uçak Bileti
Erzurum Ordu Uçak Bileti

Muhteşem doğa manzarası ile görülmeye değer pek çok güzelliğe sahip olan Ordu, Karadeniz’in incisidir. Tabiat güzelliğinin yanı sıra kültürel ve tarihi değeri ile de oldukça güzel bir havaya kucak açan Ordu, görülmesi gereken kentler arasındadır.

Eşsiz coğrafyası ile Türkiye’nin en güzel yaylalarına sahip olan kent, yemyeşil ve oksijeni bol tabiatı ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar. Ordu’nun Aybastı ilçesine 17 kilometre uzaklıkta yer alan Perşembe Yaylası, ülkemizin en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapar. Bölge 1991 yılında Kültür Bakanlığı tarafından turizm merkezi ilan edildi. Bu nedenle özellikle son yıllarda Perşembe Yaylası etrafında uluslararası pek çok festival düzenlenir. Ordu halkı tarafından hafta sonu kaçamağı ve piknik alanı olarak da sıklıkla tercih edilen bölge de safari, yamaç paraşütü ve doğa yürüyüşü yapılabilir.

Ordu’nun Perşembe ilçesinde bulunan Yasonburnu Adası, Çaytepe Köyünde yer alır. 1869 yılında yapımı tamamlanan Yasonburnu Kilisesi bu adadadır. Kilise var olduğu tarihten itibaren Ortodoks Hristiyanlarının din merkezi olarak kullanıldı.

Erzurum Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı