Çok ucuz fiyatlarla Hatay Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Ordu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hatay Ordu uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Ordu Uçak Bileti
Hatay Ordu Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu sahilleri, gölleri, dereleri, ormanları ve yaylaları ile görkemli bir tabiat zenginliğine sahiptir. Doğal güzelliğinin yanı sıra yüzyıllar öncesine dayalı tarihi ve mimari yapısı ile kente ait has dokuyu gözler önüne serer. Karadeniz mutfağının eşsiz güzelliğine kucak açan Ordu, kültürel açıdan da bir o kadar dikkat çeker.

Fatsa’nın 10 kilometre kuzeydoğusunda Fatsa-Aybastı kara yolu üzerinde olan Gaga Gölü, Örencik Köyü sınırları içindedir. 60 dekarlık geniş bir alana kucak açan bölge eşsiz coğrafyası ile Ordu’nun turizme açık noktalarından biridir. 10-15 metre derinliğe sahip olan Gaga Gölünün ortasında küçük bir adacık bulunur.

Şehrin tarihsel ve doğal açıdan dikkat çeken ilçelerinden biri olan Perşembe’de bulunan Hoynat Adası, eski tarihlerde gemicilerin sığınak ve depo olarak kullandığı yerdir. Hoynat tünelinin yakınındaki ada aynı zamanda ülkemizin en önemli kuş göç yollarından biridir. Martı ve karabatak kuşlarının sıklıkla görüldüğü bölge, Tepeli Karabatak kuşlarının da Türkiye’de tek yuva yaptığı yerdir.

Hatay Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hatay Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı