Çok ucuz fiyatlarla Malatya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Ordu uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Ordu Uçak Bileti
Malatya Ordu Uçak Bileti

Karadeniz mutfağının en güzel adreslerinden biri olan Ordu, muhteşem doğası ile görenleri kendine hayran bırakan bir tabiata sahiptir. Yeşilin binbir tonunu dört bir yanında sergileyen kent, sakin ve dingin yaşamı ile huzur verir. Çambaşı Kayak Merkezi ile ülkemizin en yeni kayak merkezlerinden birine ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda bu özelliği ile de kış aylarında yüksek oranda bir turizm kapasitesine kucak açar.

Denizden 530 metre yükseklikte olan Boztepe, Ordu ile aynı anlamı taşıyan başlıca bölgedir. Karadeniz ve Ordu’nun panoramik en güzel manzarasına ev sahipliği yapan bölge, şehirde son yıllarda turizme kazandırılan yegane merkezlerden biridir. 2011 yılında yapılan teleferik ile 2350 metre yükseklikten ulaşımın sağlandığı Boztepe, şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunur. Yamaç paraşütüne elverişli olan Boztepe’nin etrafı çeşitli hediyelik eşya dükkanları ve kafeler ile zenginlik kazandığı görülür.

Ordu’nun en güzel ilçelerinden biri olan Perşembe’ye 15 kilometre uzaklıkta olan Yason Burnu, Ordu’ya ise 30 kilometre mesafededir. Arkeolojik bir değere sahip olan bölge aynı zamanda doğal sit alanı halinde korunur. Tabiatı ile ilgi çeken Yason Burnu aynı zamanda Rumlar tarafından 1869 yılında yapılan kilisesi ile de hoş bir duruşa sahiptir.

Malatya Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.