Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Ordu uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Ordu Uçak Bileti
Eskişehir Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden olan Ordu, yemyeşil doğası ile ülkemizin en yeşili bol bölgelerinden birine sahiptir. Dört mevsim boyunca şelaleleri, ormanları, yaylaları ile görsel bir şölen sunan kent, taşıdığı tarihi değerler ile de göz doldurur.

Kesintisiz olarak 6 kilometrelik bir sahil parkuruna ev sahipliği yapan Ordu sahili, yerli halkın günün büyük bir kesimini geçirdiği yerlerden biridir. Muhteşem Ordu manzarasına karşı bulunan parkurda özellikle günün belli saatlerinde hayvan dostlar ile karşılaşılabilir.

Kentsel sit alanı içinde bulunan Taşbaşı Kilisesi, Türkiye’nin en önemli Rum Ortodoks Kiliselerinden biridir. Eski dönemlerde Rumların ibadetlerini yerine getirmek için kullandığı dinsel mekan, dinler için önemli bir değer taşır. Taşbaşı Kilisesi günümüzde kentin değerli bir kültür merkezi olarak hizmet verir.

Panoramik açıdan şehir manzarasını en güzel şekilde sergileyen Ordu Boztepe’ye hem kara yolu ile hem de teleferik ile ulaşım sağlanabilir. 500 metre yüksekliğe sahip olan bölgeye teleferik ile 7 dakikada ulaşım sağlanabilir. Boztepe, geniş bir yaşam alanı ile Ordu’da ilk görülmesi gereken yerlerden biridir. Aynı zamanda bölgede yamaç paraşütü de yapılabilir.

Eskişehir Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı