Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Ordu’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 20 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Ordu uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Ordu Uçak Bileti
Çanakkale Ordu Uçak Bileti

Tam bir Karadeniz şehri olan Ordu, özellikle yayla turizmi ile ülkemizin öne çıkar illerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yapıları ile de öne çıkan şehirde gezilmesi gereken pek çok açık veya kapalı mekan vardır. Şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede yer alan Bozukkale, şehirde bilinen ilk yerleşim yeridir. M. Ö. 7 yüzyıla dayanan geçmişi ile Ordu; Kimmerler, Miletliler, Makedonlar ve Perslilerin eline geçmiştir. Her uygarlığın iz bıraktığı şehir, 1071 Malazgirt Zaferinden sonra ise Türklerin hakimiyeti altına girmiştir.

Denizden 530 metre yükseklikte olan Boztepe, Ordu’da gezilmesi gereken yerlerin başında gelir. Hem muhteşem Karedeniz, hem de Ordu manzarasını doyasıya seyredebileceğiniz Boztepe’ye kara yolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi teleferik ile de ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine 8 kilometre mesafede yer alan Boztepe’nin etrafından pek çok kafe ve restoran yer alır. Aynı zamanda bölgede yamaç paraşütü de yapabilirsiniz.

1896 yılında yapılan Paşaoğlu Konağı, şehirdeki en güzel sivil mimari özelliğini yansıtan yapıların başında gelir. 3 kattan oluşan konak, 1987 yılında Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi olarak ziyaretçilere açılmıştır.

Çanakkale Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.