Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Ordu uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Ordu Uçak Bileti
Kütahya Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in doğası ile göz kamaştıran kentlerinden biri olan Ordu; uzun sahilleri, yemyeşil ormanları, rakımı oldukça yüksek yaylaları ile doğa turizminin en yoğun yaşandığı iller arasındadır. Tarihsel bir yolculuğa çıkmanızı sağlayan kent, Karadeniz kültürünün hakim olduğu özellikleri ile de gezginleri ile arasında bir kültür alışverişi sağlar.

Karadeniz ve Ordu’nun muhteşem manzaraları ile görenleri büyüleyen Boztepe, kentte yerli ve yabancı turizmin en canlı olduğu merkezlerden biridir. Denizden 530 metre yükseklikte olan Boztepe’ye kara yolunun yanı sıra, 2011 yılında yapılan teleferik ile keyifli bir ulaşım sağlanır. Şehir merkezini panoramik bir şekilde ayaklar altına alan bölgenin etrafı keyifli zaman geçirilmesi açısından kafe ve dinlenme alanları ile zenginlik kazandı.

1869 yılında Paşaoğlu Hüseyin tarafından inşa edilen Paşaoğlu Konağının taşları Ünye’den, ahşapları ise Romanya’dan getirildi. Üç katlı olan ve her katında ayrı işlemelere sahip olan konak, Rize’de sivil mimarinin en güzel örneklerinden birini simgeler. 1982 yılında Kültür Bakanlığına devredilen yapı, 83 yılında özgün haline zarar verilmeden kapsamlı bir restorasyon döneminden geçirildi.

Kütahya Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.