Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Ordu’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Ordu uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Ordu Uçak Bileti
Elazığ Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel illerinden biri olan Ordu, yemyeşil yaylaları, temiz havası ve tarihi dokusu ile pek çok gezginin gezi rotasını oluşturuyor. Ülkemizin en güzel türkülerinden biri olan ‘Ordu’nun Dereleri’ şehrin birçok yerinde varlığını sürdürüyor. Dere, akarsu ve şelaleler ile zengin bir tabiata sahip olan şehir, doğaseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Ordu’nun Aybastı ilçesinde yer alan Perşembe Yaylası, ülkemizin en güzel yaylalarından biridir. Bakanlar Kurulu tarafından 1991 yılında turizm bölgesi ilan edilen Perşembe Yaylası trekking, kamp, safari ve piknik yapmak için elverişlidir. Aynı zamanda yaylada muazzam Karadeniz manzarasına karşı yamaç paraşütü de yapabilirsiniz. Perşembe ilçesinde bulunan bir başka turizm noktası ise Yasonburnu Yarımadasıdır. Çaytepe Köyünde konumlanan Yasonburnu, ülkemizin yurt dışına açılan kapılarından biri olan Yasonburnu Kilisesine sahiptir.

Şehrin en yüksek tepesine hakim olan Boztepe’ye, hem kara ile hem de teleferik ile ulaşım sağlanabilir. Ordu’nun en güzel manzarasına sahip olan Boztepe, dört mevsim boyunca yerli ve yabancı pek çok gezginin şehirdeki ilk uğrak noktalarından biridir.

Elazığ Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı