Çok ucuz fiyatlarla Malatya İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 50 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya İzmir uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Malatya İzmir Uçak Bileti
Malatya İzmir Uçak Bileti

Ege’nin incisi olan İzmir, Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş 3. şehridir. Gezginlerinin ruhuna hitap eden kent, dört bir yanındaki zenginlikleri ile doyumsuz bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan İzmir, tarih yolculuğunda pek çok medeniyeti konuk etmesi ile tanınır. Bunun sonucu olarak günümüzde kozmopolit bir yapıya ev sahipliği yapar. Muhteşem güzellikteki koyları, yazın doluluk oranının en yüksek olduğu plajları ile yaz turizminin gözdesi olan İzmir, Türkiye’de görülmesi gereken yerlerden biridir.

1907 senesinde Yahudi iş adamı Nesai Levi Bayraklı tarafından yaptırılan Tarihi Asansör, 155 basamak yükseklikteki Halil Rıfat Paşa Caddesine ulaşımı kolaylaştırdı. 55 metre yüksekliği ortadan kaldıran asansör, İzmir’in en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapar.

Tarihi Asansör binasına giden Dario Moreno Sokağının ismi 1921 yılında İzmir’de doğan Musevi asıllı ünlü gitarist Dario Moreno’dan gelir. Tarihi bir gezinti sunan sokak, İzmir’in en ilgi çekici mimarilerine kucak açar. Uzun yıllar boyunca Rum hakimiyeti altında kalan Dario Moreno Sokağı, sağlı ve sollu pek çok etkileyici Rum evleri ile göz kamaştırır.

Malatya İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.