Çok ucuz fiyatlarla İzmir Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Kastamonu’ya haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kastamonu uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Kastamonu Uçak Bileti
İzmir Kastamonu Uçak Bileti

Türkiye’de yeşili en bol şehirler arasında kendini gösteren Kastamonu, tam bir doğa harikasıdır. Dört bir yanı tabiatın olağanüstü güzellikleri ile çevrili şehir, yaz ve kış olmak üzere her mevsim aktif bir turizm potansiyeline sahiptir. Sahil kasabaları, milli parkları, uçsuz bucaksız ormanları ile dikkatleri üzerine çeken kent aynı zamanda tarihi değeri, etnik kültürü ile de görenleri mest eder.

12. yüzyılda Kommer Hanedanlığı tarafından inşa edilen Kastamonu Kalesi, yaklaşık olarak 110 metre yüksekliktedir. Şehre hakim bir noktada yer alan kale, aynı zamanda Kastamonu’nun bir simgesidir. Görkemli duruşu ile kentin pek çok yerinden rahatlıkla görülebilen Kastamonu Kalesi şehirdeki ilk adreslerden biridir.

Çeşitli teknik ve tasarımlar ile Anadolu insanının karakteristik özelliklerini gözler önüne seren Kastamonu konakları şehrin en sevimli yüzünü ifade eder. Başta şehir merkezi olmak üzere Taşköprü ve İnebolu gibi ilçelerde de varlığını hissettiren konaklar sivil mimarinin en güzel örneklerini teşkil eder. Günümüzde farklı amaçlar ile hizmete açık olan konakları gezmek oldukça eğlencelidir.

İzmir Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.