Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 8 saat, 35 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Malatya uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Malatya Uçak Bileti
Balıkesir Malatya Uçak Bileti

Kayısı ile ünlü olan şehir Malatya‘nın pek çok doğal ve tarihi güzelliği bulunuyor. Arslantepe Höyüğü, Orduzu ilçesinde yer alan Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. Yapılan kazılar doğrultusunda gün yüzüne çıkarılan iki aslan ve bir kral heykeli Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenir. Arslantepe Höyüğü’nden çıkarılan M. Ö. 3600 ve 3550 yıllarına ait olduğu düşünülen kerpiç saray, mühür baskı gibi eserler oldukça dikkat çekicidir. Derin uçurumları, dik yamaçları ile bilinen Levent Vadisi şehirdeki doğal güzellikler arasında yerini alır. Yapılan çalışmalar neticesinde vadiden çıkarılan kalıntıların Genç Hitit Çağı’na ait olduğu bilinir. Levent Vadisi aynı zamanda motor sporları ve trekking için elverişlidir.

Günpınar Şelalesi yüksekten akan suların sesi ve çevredeki yemyeşil tabiatı ile insanı büyüleyecek güzelliktedir. Doğaseverlerin yoğun ilgisini çeken Günpınar Şelalesi, Darende ilçesinde bulunur. Somucu Baba Türbesi ve Külliyesi oldukça dikkat çeken bir mimari yapıya sahiptir. Külliyenin yakınında bulunan Tohma Kanyonu ise yürüyüş için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Ayrıca Tohma Kanyonu’nda yüzme alanları da bulunur.

Balıkesir Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.