Çok ucuz fiyatlarla İstanbul İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İstanbul’dan İzmir’e günde en az on uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İstanbul İzmir uçak bileti al!

Sizde İstanbul‘dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul İzmir Uçak Bileti
İstanbul İzmir Uçak Bileti

”Ege’nin incisi” olan İzmir,Türkiye’nin en büyük turizm bölgelerinden biridir. 8500 yıllık bir tarihi neticesinde ziyaretçilerine muhteşem bir tarih seyri sunan kent, ödüllü plajları ve birbirinden güzel koyları ile oldukça dikkat çekici bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapar. Ülkemizin en sevilen ve dört mevsim boyuncada seyahat için sıklıkla tercih edilen şehri, sahip olduğu lezzetleri ve kültürü ile de büyük beğeni toplar.

İzmir’in en kıymetli simgelerinden biri haline gelen İzmir Saat Kulesi 1901 yılında II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü şerefine İzmir Valisi tarafından yapıldı. Dört ayaklı bir platform üzerine, beyaz mermerden ve kesme taştan inşa edilen kule, 25 metre yüksekliğe sahiptir. Galeri ve çeşmelerinde Marsilya’dan getirilen renkli sütunlar kullanılan yapı, 4 kattan oluşur.

Milet, Klazomenai, Teos, Bergama Smyrna ve Efes gibi bölgelerde gerçekleştirilen kazı çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan eserlerin sergilendiği İzmir Arkeoloji Müzesi, şehrin tarihini anlamak adına kentteki ilk duraklardan biri olmalıdır. Milattan önceki dönemlere ait eserlerin kronolojik sıra ile gösterildiği müze, üç kattan meydana gelir.

İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İstanbul İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul Atatürk Havalimanı içinden de İstanbul İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İstanbul İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.