Çok ucuz fiyatlarla İzmir Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Kars’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kars uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

İzmir Kars Uçak Bileti
İzmir Kars Uçak Bileti

Günümüzde farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan Kars, Anadolu’nun Kafkasya’ya açılan önemli kapılarından biridir. Hoşgörü kentlerinden biri olan şehir, farklı çağlara dayanan geçmişi neticesinde çok sayıda uygarlığın savunma ve mesken yeri olarak kullanıldı. Anadolu şehirlerinden farklı bir hava sunan Kars, özellikle uzun yıllar boyunca Rus mimarisi etkisi altında kalmasından dolayı etnik açıdan da oldukça renklidir.

Sarıçam Ormanlarına karşı mükemmel bir kayak keyfi sunan Sarıkamış, Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biridir. Her mevsim doğanın en güzel renklerine hakim olan bölge, birbirinden güzel manzaraları ile görenleri mest eder. 13 kilometreyi bulan çeşitli pistlere kucak açan Sarıkamış, Alplerler eşdeğer bir güzelliğe sahip olan kar kristali ile dünya genelinde oldukça ünlüdür.

Çıldır Gölü, şehrin dört mevsim boyunca da en güzel renklerine hakim olan noktasıdır. Kışın metrelerce yüksekliğe kadar donan gölün açılan buz oyuklarında av yapılabildiği gibi at binmenin keyfide bir o kadar fazladır. Şehrin tabiat güzelliği ile ilgi odağı haline gelen Çıldır Gölü yerli ve yabancı turistlerin daimi adresidir.

İzmir Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.