Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Malatya uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Malatya Uçak Bileti
Kocaeli Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan kayısı diyarı Malatya, tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir şehirdir. Özellikle höyükleri, manastırları, camileri, köprüleri, kaleleri ile tarihsel ve kültürel açıdan zengin bir içeriğe ev sahipliği yapan Malatya, doğal güzelliği ile de ilgi çekicidir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresindeki duru tabiatı ile gezginleri kendine hayran bırakan kent ılıman iklimi neticesinde yoğun bir turist kapasitesine sahiptir.

Darende ilçesinde bulunan Günpınar Şelalesi yüksekten akan sularının yere düşmesi sonucu oldukça görkemli bir doğal güzelliktir. Etrafında geniş bir yaşam alanı oluşturulan Gürpınar Şelalesi, yıl içinde yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Malatya şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunan Arslantepe Ören Yeri, Türkiye’nin en büyük höyüklerinden biridir. M. Ö. 5000’li yıllara kadar uzanan köklü tarihi ile Roma ve Bizans dönemine tanıklık eden bölgede kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen eserler günümüzde Ankara’da yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde bulunur. Önemli bir tarihsel mirasa ev sahipliği yapan bölge turistler tarafından yoğun ilgi görür.

Kocaeli Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.