Çok ucuz fiyatlarla İzmir Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Afyon’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

İzmir Afyon uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

İstanbul Afyon Uçak Bileti
İstanbul Afyon Uçak Bileti

İç Anadolu ve Batı Anadolu Bölgelerinin kesişim noktası olan Afyon, 2005 yılında ‘Afyonkarahisar’ adını aldı. Gıda sektörü konusunda Türkiye’nin devlerinden olan bölge, taşıdığı amblemler ile adını dünya genelinde duyuran bir üne kavuştu. Mermercilik ve el işlemeciliği konusunda da bir hayli iddialı olan kent, sahip olduğu termal su kaynakları ile Türkiye’nin kaplıca başkentidir. Her kesimden insanın ilgisini çeken tesisleri ile Afyon, dört mevsim boyunca da turizme elverişlidir.

225 metre yüksekliği ile şehrin kalbinde yer alan Afyon Kalesi, aynı zamanda kentin en değerli tarihsel simgesidir. Haşmetli bir yapıda olan kalenin tarihi M. Ö. 1350 yıllarına kadar uzanır. Volkanik bir dağın zirvesinde bulunan yapı, Hitit İmparatoru II. Murşil döneminde yapıldı. Tanrıça Kybele’ye adanan pek çok tapınma yeri ile büyük bir özelliği bulunan Afyon Kalesi, 4 adet büyük sarnıca sahiptir. Kentsel sit alanı içinde bulunan tarihi kale, sonraki dönemlerde farklı medeniyetler tarafından pek çok kez restore edildi. Osmanlı döneminde burçlar ve sarnıçlar ile zenginlik kazanan yapı, şehre hakim bir noktada bulunmasından dolayı kartpostallık bir görüntü sunar.

İzmir Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.