Ucuz İzmir Balıkesir uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız İzmir Balıkesir uçak bileti fiyatlarını görmeden karar vermeyin. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Balıkesir uçak bileti al!

TatilCity.NET İzmir Balıkesir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Balıkesir’e her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise 48 dakika sürmektedir.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Balıkesir Uçak Bileti
İzmir Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir, tatil beldelerine yakınlığı ile de ilgi çeken kendi içerisinde doğal ve tarihi yerler barındıran şehirlerimizden. Örneğin Cunda Adası doğal güzelliklerine en önemli örneklerden birisidir. Bunun yanında  Koruyan Meryem Manastırı gibi tarihi binaları ziyaret edebilirsiniz. Ege kıyısında bulunan Sarımsaklı ise turistlerin sık bir şekilde ziyaret ettiği yerlerden. Şeytan Sofrası da yine Balıkesir’i ziyaret edenlerin sık gittiği ilgi çeken yerlerden.

Manyas’ta bulunan Kuş Cenneti Milli Parkı ise sayısız çeşitte kuş türüne ev sahipliği yapar. Manyas gölünde yine farklı çeşitlerde balık ve kaplumbağaları görmek mümkün. Ada turizmini sevenler için Avşa ve Marmara adaları ilgi çekicidir. Buralarda tene turlarına katılabilirsiniz. Sevimli bir tatil kasabası olan Burhaniye Ören’de gezebilir, denize girebilirsiniz. Truva Savaşı’ndaki önemli rolü ile bilinen Antik şehir Antandros Kenti’ni de ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

İzmir Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Atlas Jet uçak bileti bu güzergah için uygundur.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Balıkesir’e ya da Balıkesir’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Balıkesir uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Balıkesir Uçak Bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Web sitemizde İzmir Balıkesir Uçak Bileti çok ucuz.