Çok ucuz fiyatlarla Malatya Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Erzurum uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Erzurum Uçak Bileti
Malatya Erzurum Uçak Bileti

Tarihin en eski çağlarına kadar dayanan Erzurum, kültürü ve mimari yapıları ile ülkemizde özel bir anlam ifade eder. Dört bir yanı muhteşem eserler ile çevrili olan kent, özellikle Selçuklu ve Osmanlı tarzının etkisinde kalması ile bilinir. Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden olan Erzurum, bunun yanı sıra etnik kültürel özellikleri ile de dikkatleri üzerine toplar. Soğuk bir iklimin hakim olduğu şehir, kış sporlarına yatkınlığı ile de sıklıkla tercih edilir.

1887 ve 88 arasında Rusların Osmanlı’ya yaptığı baskınlar sırasında şehri düşman istilasına karşı korumak amacı ile yapılan Aziziye Tabyası ve Nene Hatun Kabri, şehrin en önemli manevi zenginlikleri arasında baş gösterir. 22 adet tabyadan meydana gelen bölge özellikle Osmanlı Devletinin Rus ordusu karşısında geri çekilmeye başladığı dönemde Erzurum halkı tarafından inşa edilen Aziziye Tabyası ile büyük bir öneme sahiptir.

En büyüğü Emir Saltuk’a ait olduğu bilinen Üç Kümbetler, Selçuklu döneminin en önemli anıt mezarlarına örnektir. Üçgen şeklindeki süslemeleri ile ilgi çekici bir mimariye sahip olan kümbetler, Anadolu’daki mezarların en belirginleridir.

Malatya Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.