Çok ucuz fiyatlarla Konya Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Erzurum uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Konya Erzurum Uçak Bileti
Konya Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzurum, bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehri olarak karşımıza çıkar. Kış aylarında oldukça soğuk bir iklime sahip olan şehir, özellikle kış sporları için elverişlidir. Türkiye’nin en köklü kentleri arasında olan şehir, dört bir yanındaki mirasları ile büyük bir tarihe ev sahipliği yapar. Türklerin eline geçene dek çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen Erzurum, tarihi ve kültürel turizmin ülkemizdeki vazgeçilmez adreslerinden biridir.

Selçuklu döneminin en önemli eserlerinden biri olan Çifte Minareli Medrese, kentin en görkemli yapılarından biridir. Sol yarısını bir ustanın, sağ tarafını ise çırağın inşa ettiği yapının her iki sütunu arasında fark direkt göze çarpar. Selçuklu mimarisinin tüm özelliklerine hakim olan Çifte Minareli Medrese, Erzurum’da görülmesi gereken eserlerden biridir.

Selçuklu dönemine ait anıt mezarların en büyüğü olan Üç Kümbetler, külah şeklinde sivri bir kubbe ile örülüdür. Yapıların üzerinde bulunan kartal, yarasa ve yılan gibi figürlerin hakim olduğu kümbetler, Anadolu’da bulunan anıt mezarların en ünlü örnekleridir.

Konya Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.