Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Zonguldak’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 15 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Zonguldak Uçak Bileti
Erzurum Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’in incisi Zonguldak, Türkiye’nin kuzey ülkeleri ile deniz ticaretinin yoğun olarak yapıldığı şehirlerden biridir. Tarihin her döneminden izler taşıyan kent, köklü bir yerleşim yeridir. Günümüzde farklı uygarlıkların bıraktığı miraslara ev sahipliği yapan Zonguldak, aynı zamanda ülkemizin doğal güzelliği açısından adını duyuran şehirleri arasındadır.

Eski bir kilisenin restorasyon sonrasında üzerine inşa edilen ‘Halil Paşa Konağı’ olarak da bilinen Ereğli Müzesi 1870’li yılına aittir. Lidya, Roma, Grek, Bizans, Osmanlı, Abbasi, Emevi, Sasani ve Artuklu dönemlerine ait pek çok eserin yer aldığı müzede figürlü mermer sütunları, kandiller, takılar ve gündelik hayatta kullanılan eşyalar dikkat çeker. 2008 yılında yapılan sayım neticesinde müze 7484 esere kucak açar. Şehrin tüm dönemlerine ait izlerin yer aldığı müze, Zonguldak’ın en eski tarihine ışık tutar.

Bulunduğu coğrafi konum neticesinde Türkiye termal kaynakları bakımından oldukça ileridir. Kozlu Ilıksu Kaplıcası da Zonguldak’ın bilinen kaplıca merkezlerinden biridir. Kaplıca turizmi bakımından pek fazla tanıtımı yapılmayan kent, yıl içinde belirli ölçüde bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Erzurum Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı