Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Hakkari’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 15 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Hakkari uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Hakkari Uçak Bileti
Erzurum Hakkari Uçak Bileti

Etrafı sarp kayalıklar ile çevrili olan Hakkari, Zap Vadisinin güney yamaçlarındaki eteklerine kuruludur. Mezopotamya, Anadolu arasında bulunan konumundan dolayı var olduğu zamanlardan beri stratejik olarak oldukça önemlidir. Bu sebeple kent, Türklerin eline geçene kadar birçok uygarlığın hakimiyeti altına giren bir merkez oldu. Hakkari günümüzde oldukça dikkat çekici doğal güzelliklere ve tarihsel yapılara ev sahipliği yapar.

Berçelan Yaylası, Hakkari’nin tabiat güzelliğini en güzel şekilde gösteren noktalardan biridir. Uzunca yemyeşil araziye sahip olan Berçelan Yaylasında bulunan Seyithan Gölü, kentin turizme açık bölgesidir. Hoş bir görünümü olan göl, yıl içinde çok sayıda turistin ziyaret ettiği doğal bir güzelliktir.

1701 yılında yapıldığı bilinen Meydan Medresesi, Hakkari yöneticilerinden İzzettin oğlu İbrahim Bey tarafından yapıldığı bilinir. Şehrin tarihsel kültürünü yansıtan yapı, Hakkari’nin önemli eserlerinden biridir. 1984 yılında onarılan yapı, günümüzdeki halini de o senede aldı.

Hakkari şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta olan Cennet Cehennem Vadisi, iki ayrı güzelliği ile görenleri cezbedici bir doğa harikasıdır. Bir tarafı uzunca bir yayla olan bölgenin diğer tarafı ise buzullar ile çevrilidir.

Erzurum Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı