Çok ucuz fiyatlarla Malatya Adana uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Adana’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 20 dakikadır.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Adana uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Adana’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Adana Uçak Bileti
Malatya Adana Uçak Bileti

Türkiye’nin nüfus yoğunluğu en yüksek şehirlerden biri olan Adana, Toros Dağlarının batısında Seyhan Nehri kıyısında bulunur. 160 metre uzunluğunda sahil şeridine sahip olan kent, tarih boyunca önemli ticaret ve kültür merkezlerinden biri olarak bilinir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkları konuk eden Adana, günümüzde oldukça kozmopolit bir şehir ve kültür yapısına hakimdir.

İlk yapımına ait Grekça dilinde kitabenin bulunduğu Seyhan ve Yüreğir yakalarını birleştiren Adana Taş Köprünün, Hitit İmparatorluğu döneminde inşa edildiği bilinir. Asırlar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından geçiş köprüsü olarak kullanılan yapı günümüzde bu uygarlıkların izlerini taşır. Dünya üzerinde trafiğe açık en eski köprülerden biri olan Taş Köprü, halen yaya trafiğine açıktır.

Temelleri 1988 yılında atılan Sabancı Merkez Cami, ibadete 1998 yılında açıldı. Şehrin en yüksek tepelerinden biri üzerine kurulu olan yapı, nereden bakılırsa bakılsın rahatlıkla görülebilir konumdadır. 28500 kişilik dev kapasitesi ile Orta Doğu ve Balkanların en büyük camisi olan Sabancı, Sultanahmet Camine benzer özellikler taşır. Klasik Osmanlı mimarisinin türevlerinden olan yapı, oldukça görkemlidir.

Malatya Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.