Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarmalar dahil 12 saat 25 dakikadır.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Erzurum‘dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Eskişehir Uçak Bileti
Erzurum Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Eskişehir, ‘öğrenci kenti’ olarak bilinir. Kültürel ve sanatsal açıdan oldukça önde gelen şehirlerden biri olan Eskişehir, özellikle son yıllarda popüler bir hale dönüştü.

Kentin tarihsel ve kültürel dokusunu en güzel şekilde yansıtan Tarihi Odunpazarı Evleri, Eskişehir’in turizm noktalarından biridir. Bölgede yapılan restorasyon çalışmaları neticesinde Odunpazarı bölgesi günümüzde ilgi çekici bir yüze kavuştu. Şehrin yöresel yemeklerini de bulabileceğiniz restoranlar, Eskişehir’in meşhur hediyelik eşyalarının satıldığı dükkanlar ve butik otellerin bulunduğu Odunpazarı, şehre gelen ziyaretçilerin dört mevsim boyunca da keyifle gezebileceği yerdir.

Sakarya Irmağı, Eskişehir’in pek çok yerinden geçer. Bunların arasında en güzel yer ise Porsuk Çayı ve Adalar bölgesidir. İster yaz, ister kış çevresi oldukça kalabalık olan Adalar, şehirdeki öğrencilerin de günlük yaşamını büyük ölçüde geçirdiği yerdir. Porsuk Çayı etrafında yüzlerce kafe, restoran, bar ve kitapevi bulunur.

Odunpazarı’nda yer alan Atlıhan El Sanatları Çarşısı, günümüzde gerçekleştirilen restorasyon çalışmaları neticesinde iki katlı bir görünüme kavuştu. Kentin meşhur lületaşının sergilendiği çarşı, aynı zamanda yöresel hediyelik eşyalar dükkanı olarak kullanılır.

Erzurum Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Eskişehir  uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı