Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Şırnak uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Şırnak Uçak Bileti
Kastamonu Şırnak Uçak Bileti

Türkiye’nin Güneydoğu ülkelerine açılan kapılarından biri olan Şırnak, geçmişten beri oldukça stratejik bir noktaya hakimdir. Bulunduğu bölgenin kozmopolit ve medeniyetler birleşimini simgeleyen şehir, oldukça köklü bir geçmişe kapılarını açar. Kent Türklerin eline geçene kadar çeşitli uygarlıklar tarafından uzun yıllar boyunca kullanıldı. Bunun sonucu olarak günümüzde zengin bir kültürel dokuya sahiptir.

Cizre, şehrin genellikle en önemli ve tarihi yapılarının yer aldığı ilçedir. Hz. Nuh olayının gerçekleştiği yer olarak da adından söz ettiren Cizre, özellikle ülkemizde inanç turizminin oldukça aktif olduğu noktalardan biridir. M. Ö. 4000 yılından kalan Cizre Ören Yeri, oldukça yakınında yer alan Finik Kalesi ile benzer özellikler taşır. Etrafı yüzyıllar öncesine dayanan kervansaraylar, mağaralar, antik kentler, saraylar, kervansaraylar, insan eli ile oyulan evler, kadın ve erkek figürleri ile çevrilidir.

Doğal güzelliği ile olduğu kadar görkemli tarihi yapısı ile de dikkatleri üzerine çeken Cudi Dağı, şehrin antik bölgesidir. Günümüze kadar pek çok rivayette kendine yer edinen Cudi’nin en önemli özelliği ise Hz. Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yer olmasıdır.

Kastamonu Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.