Çok ucuz fiyatlarla İzmir Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. İzmir’den Kastamonu’ya 4 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13  saat 40 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kastamonu uçak bileti al!

Siz de İzmir‘den Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz İzmir Kastamonu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik İzmir Kastamonu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Aramanızı hemen  yapın!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Kastamonu Uçak Bileti
İzmir Kastamonu Uçak Bileti

Karadeniz’in kendine özgü tüm doğal güzelliklerini barındıran illerimizden birisi de Kastamonu. Kastamonu’da hem doğal hem de tarihi gezip görülebilecek pek çok yer bulunuyor. Kastamonu’ya seyahatinizde yeni yerler keşfedecek ve oldukça güzel zaman geçireceksiniz. Gezinize Küre Dağı Milli Parkı’ndan başlayabilirsiniz. Karstik yapıya sahip bu parkta şelale, mağara, kanyon gibi pek çok doğal güzelliğe şahit olacaksınız. Türkiye’nin en derin ikinci kanyonu Valla Kanyonu bu park içerisindedir. Park sınırları içerisinde bulunan Ilıca Şelalesi ise gürül gürül akan suyu ve çevresindeki yeşilli alan ile sizleri doğanın kalbine bırakıyor. Ilgarini Mağarası ise Prehistorik döneme dayanıyor. Bu mağara dünyanın dördüncü büyük mağarası olarak öne çıkıyor. Mutlaka görmenizi öneririz.

Şehrin bir başka keşfedilmeyi bekleyen yeri ise Gideros Koyu’dur. Cide ilçesinde yer alan bu koyda özellikle turistler yaz aylarında denize girmek için uğruyorlar. Hırçın dalgaları ve benzersiz görüntüsü ile Gideros Koyu’nda oldukça keyifli zaman geçireceksiniz. Arzu edilirse koyun çevresinde bulunan otel ya da pansiyonlarda konaklama imkanı da mevcut. 12. yüzyılda Kommenler Hanedanlığı döneminde yapılmış olan şehrin simgelerinden Kastamonu Kalesi’ni de mutlaka gezi listenize ekleyin. Kale, son dönem Bizans mimarisinin nadir örneklerinden. Dönemin izlerini taşıyan kale ilginizi çekecektir.

İzmir Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın İzmir’den Kastamonu’ya ya da Kastamonu’dan İzmir’e gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik İzmir Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.