Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Kahramanmaraş Uçak Bileti
Kastamonu Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile günümüzde hala keşfedilecek pek çok güzelliğe sahip olan Kahramanmaraş, dini ve mimari açıdan Türkiye’nin zengin içeriklere sahip yerleşkelerinden biridir. Zengin mutfağı ile iştah kabartan kent, sıcak iklimi neticesinde yılın on iki ayı boyunca da seyahate elverişlidir.

Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta yer alan Taş Köprü, kentin en eski tarihli yapıları arasındadır. Kayseri yolu üzerinde yer alan köprü, Ceyhan Nehri üzerinde bulunmasından dolayı ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da bilinir. Bölgede uzun yıllar boyunca hüküm süren Dulkadiroğulları Beyliğinin önemli miraslarından birini simgeleyen yapı, 1563 yılında yığma moloz taşlardan inşa edildi. Asimetrik mimarisi ile dönemin hayranlık uyandıran eserlerinden biri olan Taş Köprü, 158 metre uzunluğa sahiptir.

Asırlar boyunca şehrin etnik havasını muhafaza eden Tarihi Ticaret Alanı, Maraş Kalesinin oldukça yakınında yer alır. Farklı zanaatkarlardan meydana gelen çarşı, eski kuşakların günümüze hediyesi olarak özünü muhafaza eder. Maraş’a ait yöresel gıda ürünlerinin de yer aldığı ticaret alanı; bakır, gümüş, altın, deri ve ahşap gibi el sanatları ürünleri ile görülmeye değer bir kültür barındırır.

Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.