Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 45 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Tekirdağ Uçak Bileti
Kastamonu Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya Bölgesinin en güzel illerinden biri olan Tekirdağ, küçük bir şehir olmasına karşın oldukça keyifli bir seyahat rotasıdır. Şarköy, Kumbağ ve Uçmakdere gibi ilçeleri ile yaz turizminin daimi adreslerinden biri olan şehir, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı pek çok turist tarafından ziyaret akınına uğrar. Şehir aynı zamanda Trakya lezzetleri ile ilgi çekici bir damak zevki yaşatır.

Trakya ve Anadolu kültürünün kesiştiği nokta olan Tekirdağ, özellikle şehrin tarihini yansıtan birçok müzeye sahiptir. M. Ö. 4500 yılından günümüze kadar kentin pek çok yerinde yapılan kazı çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan eserlerin sergilendiği Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ’ın tarihini tam anlamıyla yaşamak için görülmesi gereken ilk yerdir. Belirli bir dönem Vali Konağı olarak kullanılan bina, 1992 yılından beri müze olarak ziyaretçilerine açıktır. Müze madeni para, süs eşyaları, savaş eşyaları, mızrak, kadın-erkek figürleri ve kıyafetleri ile göz alıcıdır. Üç katlı olan yapının aynı zamanda bahçesinde de özellikle Helenistik, Roma ve Bizans dönemine ait önemli eserler bulunur.

Kastamonu Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.