Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kastamonu’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Kastamonu Uçak Bileti
Giresun Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz’in incisi olan olan Kastamonu, Türkiye’nin en uzun sahil şeridine sahip kentlerinden biridir. Muhteşem plajları ve koyları ile yaz turizminin sıklıkla tercih edilen noktalarından biri olan kent, sahip olduğu dağ, orman ve milli parkları ile de kış turizmi için elverişlidir. Manevi değerleri, ve kültürel zenginliği açısından dikkat çeken şehir, birbirinden güzel lezzetleri ile de ziyaretçilerine unutulmayacak tatlar sunar.

Şehir merkezinden rahatlıkla görülebilen Kastamonu Kalesi, 110 metre bir yükseklikte bulunur. 12. yüzyılda Kommerler tarafından inşa edilen kale, yüzyıllar boyunca şehirde hüküm süren farklı uygarlıklar tarafından aktif bir savunma merkezi olarak kullanıldı. Şehrin en ünlü tarihsel sembollerinden biri olan kalenin mimarisinde Orta Çağ ve Bizans dönemi motifleri göze çarpar.

Türkiye’nin bitki örtüsü bakımından oldukça zengin topraklara sahip olan Ilgaz Dağı Milli Parkı, barındırdığı bitki ve hayvan türleri bakımından oldukça zengindir. İki adet kayak pistinin bulunduğu Ilgaz, telesiyej ve teleski ile de güzel bir orman turu sunar. Türkiye’nin en güzel kayak merkezlerinden birine kucak açan Kastamonu, kış aylarında çevre şehirlerden yüksek oranda turist çeker.

Giresun Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı