Çok ucuz fiyatlarla İzmir Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Giresun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Giresun uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Giresun Uçak Bileti
İzmir Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in yaşanılabilir tek adasına sahip olan Giresun, 4000 yılı aşkın bir geçmişe kucak açar. Yemyeşil ormanları, yaylaları, kimi zaman hırçınlaşıp, kimi zaman durulan denizi ile Karadeniz’in tüm nimetlerine kapılarını açan kent; tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerin harmanlanması ile beraber ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında şehrin en ilgi çekici turizm alanı Giresun Adasıdır. 40000 metrekarelik bir alanı kapsayan ada, mitoloji de önemli bir yer tutması sonucu dünya genelinde adını duyuran bir bölgedir. Flora ve fauna açısından geniş bir yelpazeye ev sahipliği yapan Giresun Adası, bilhassa yaz akşamlarında her akşam düzenlenen tekne turları ile hareketlilik kazanır.

M. Ö. 2. yüzyılda Karadeniz’i hakimiyeti altına alan Pontus Krallığı tarafından yapıldığı ileri sürülen Giresun Kalesi, şehir merkezine tamamen hakim olan ve kenti ikiye bölen bir tepenin üzerinde bulunur. İç ve dış kale olmaz üzere iki bölüme ayrılan yapı, Trabzon Rum İmparatorluğu’nun Türklere karşı son savunma merkezi olması sonucu büyük bir önem taşır.

İzmir Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.