Çok ucuz fiyatlarla İzmir Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Kahramanmaraş’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

İzmir Kahramanmaraş Uçak Bileti
İzmir Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tarihseverlerin ilgi odağı olan ‘Taş Köprüden’ başlayan tarih turunu renkli ve eğlenceli geleneksel ‘Maraş konakları’ ile devam ettiren Kahramanmaraş; gerek şehir merkezinde, gerekse çevre ilçelerinde sahip olduğu tarihsel değerler ile oldukça kıymetli bir şehirdir. Kültürel ve doğal içerikler ile de zengin bir görüntü sunan şehir, iştah kabartan lezzetleri ile de adını sıklıkla duyurur.

Bölgede uzun yıllar boyunca hüküm süren Dulkadiroğulları’nın en önemli miraslarından biri olan Taş Köprü, 1563 yılında inşa edildi. Kentin eşsiz dokuları arasında yerini alan yapı, şehir merkezine 11 kilometre uzaklıktadır. Ceyhan Nehri üzerinde bulunan köprü bu özelliği ile halk arasında ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da bilinir.

Sivil mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Maraş konakları aynı zamanda kentin en ilgi çekici yüzüdür. Yöre halkının etnik yapısına ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilen konakların içinde genişçe bir avlu ve havuz yer alır. İki kattan meydana gelen yapıların alt katları genellikle samanlık, ahır ve odunluk olarak kullanılır. Enteresan bir yüze sahip olan yapıların bir de gizli mahzen bölümü bulunur. Tarihi konaklar günümüzde ev olarak kullanılmanın yanı sıra pek çok işletme tarafından da yönetilir. Şehri ziyaretiniz esnasında bu güzide eserlerin pek çok örneğine tanık olabilirsiniz.

İzmir Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.