Çok ucuz fiyatlar ile İzmir Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Ankara’ya her gün en az 9 uçuş yapılır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 11 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Ankara uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik ucuz uçak bileti

Sizler için hazırladığımız en hesaplı uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı uçak biletleri için doğru adres Tatil City

Ankara’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Ankara Uçak Bileti
İzmir Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti olan Ankara konumu itibarı ile çok özel bir yerdedir. Tarihi ve kültürel mirası gerek yurt içi gerekse yurt dışı pek çok turist tarafından ilgi çekmektedir. Ankara’nın şehri nüfus olarak 5 milyonun üzerinde olduğu bilinmektedir. İç Anadolu bölgesinde bulunan şehir karasal iklim hakimiyetindedir. Şehirde havalimanı ulaşım açısından önceliklidir.

Ankara denilince akla genellikle memur şehri gelse de oldukça güçlü kültürel bir altyapısı vardır. Her ne kadar şehrin bir tarafı bürokratik bir yapıda olsa da diğer tarafı yoğun eğlence anlayışı ile bezenmiştir. Şehir içerisinde kültür, spor, eğitim, ticaret gibi alanlarda büyük potansiyel mevcuttur.

İzmir Ankara uçak bileti fiyatları

İzmir – Ankara arasında direkt olarak uçuşlar bulunmaktadır.. Ankara’da yer alan havalimanı Esenboğa’dır. Türkiye’nin her noktasından buraya uçuş bulunmaktadır. Havalimanı her türlü olanağı bulunan ve her türlü yolcu ihtiyaçlarına cevap veren bir statüdedir. İzmir Ankara uçak bileti sistemimizden çok ucuz fiyatla satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Ankara uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Ankara uçak bileti fiyatlarımızı görmeden uçak bileti almayın!