TatilCity.NET İzmir Erzincan uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Erzincan’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık İzmir’den Erzincan’a 1 saat 53 dakika sürmektedir.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Erzincan uçak bileti al!

Ucuz İzmit Erzincan uçak bileti almak isteyenlere fırsatlar. En uygun İzmit Erzincan uçak bileti sitemiz üzerinden alınabilir. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Erzincan Uçak Bileti
İzmir Erzincan Uçak Bileti

Şelaleleri ve görülmesi gereken tarihi yerleri ile Erzincan‘da gezilebilecek pek çok yer var. Mama Hatun Kervansarayı bunlardan bir tanesidir. Mama Hatun, Saltukoğulları Hükümdarı II. İzzettin Saltuk’un kızıdır. Bu kervansaray ise Türk mimarisinin en ilginç ve önemli eserlerinden bir tanesi. Mescit, hamam gibi bölümleri bulunuyor.

Urartu dönemine ait şehir kalıntılarından Altıntepe Şehir Kalıntıları ise ilgi çeken bir diğer tarihi yapı. Şehirde bulunan Kemah Kalesi, dünyanın sayılı doğal kalelerinden bir tanesi. Kayaların üzerinden parça parça akan suları ile Girlevik Şelalesi de ilginizi çekecektir.

Maden suyu çıkarılan Ekşisu il merkezine 11 km mesafede yer alır. Buradan gelen maden suyunun pek çok hastalığa da iyi geldiği bilinmekte. 1994 yılından itibaren Karasu (Fırat) Nehrinde rafting sporu aktif bir şeilde yapılmaya başlandı. Bu sebeple rafting tutkunları da burayı sevecektir.

İzmir Erzincan ucuz uçak bileti

Erzincan’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Erzincan’a ya da Erzincan’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Erzincan uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabilir.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Erzincan uçak bileti Adnan Menderes Havalimanı içinden de satın alınabilir.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Erzincan uçak bileti ucuz fiyatlar ile TatilCity.NET’de.