Çok ucuz fiyatlarla İzmir Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Tekirdağ’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Tekirdağ Uçak Bileti
İzmir Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya’nın önemli bir ili olan Tekirdağ; bilhassa Şarköy, Uçmakdere ve Kumbağ gibi ilçeleri ile yaz turizminin canlı merkezlerinden biridir. Yemyeşil ve oksijeni bol ormanları, şelaleleri, masmavi denizi ile görenleri kendine hayran bırakan kent, tabiat görselliğinin yanı sıra köklü geçmişi neticesinde farklı dönemlere ve medeniyetlere ait çok sayıda tarihi yapıya da kollarını açar. Aynı zamanda bulunduğu bölgenin kültürel özellikleri ve damak lezzetleri ile de Tekirdağ, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı gezginler üzerinde büyük bir hayranlık uyandırır.

Tekirdağ’a 35 kilometre uzaklıkta bulunan Şarköy’e bağlı Uçmakdere, Türkiye’de yamaç paraşütünün yegane merkezlerinden biridir. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü tarafından deneyimli pilotların eşlik ettiği yamaç paraşütü keyfi, Ganos Dağının doyumsuz görünümüne karşı bir hayli mest edicidir. Her bir noktası doğanın en güzel renklerine bürünen mis gibi ormanların ve muhteşem denizinin üzerinde kartpostallık bir deneyim yaşama şansı bulabileceğiniz Uçmakdere, aynı zamanda kamp içinde oldukça elverişli bir bölgedir. Şehrin kaosundan son derece uzak, doğal bir yaşam alanı vadeden bölge yılın on iki ayı boyunca da ziyaret edilebilir.

İzmir Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.