Çok ucuz fiyatlarla Kayseri İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri İzmir uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul İzmir Uçak Bileti
İstanbul İzmir Uçak Bileti

Kendine hayran bırakan bir atmosfere kapılarını açan İzmir ”Ege’nin İncisidir.” Birbirinden güzel koyları, sahilleri ve plajları ile yaz turizminin başkentlerinden biri olan kent, muhteşem doğası ile de gezginler üzerinde merak uyandırır. Tabiat güzelliğinin yanı sıra tarihi değeri ile de hoş bir profil çizen şehir, yüzyıllar boyunca birbirinden farklı uygarlıklara ev sahipliği yaptı.

Cumhuriyet Meydanından başlayıp İzmir Limanına kadar giden İzmir Kordon Boyu, şehrin en hareketli ve eğlence dolu noktasıdır. Oldukça ünlü bir gölge olan Kordon Boyu, İzmir Körfezine karşı yemyeşil bir alandır. Dört mevsim boyunca da şehrin ruhunu en güzel şekilde simgeleyen bölge İzmir halkının ve şehre gelen gezginlerin gün içinde ilk durağıdır.

Özellikle 1900’lü yıllarda Musevilerin yoğun olarak yaşadığı Karataş’ta yer alan Tarihi Asansör, şehrin en eski ve ünlü yapılarından biridir. İki sokak arasındaki 58 metrelik kot farkını ortadan kaldırmak için inşa edilen asansör, yıllar boyunca oldukça önemli bir değer kazandı. İş insanı Nesim Levi tarafından yapılan asansör. hoş bir İzmir manzarasına sahiptir.

Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.