Ucuz İzmir Bursa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız İzmir Bursa uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Bursa uçak bileti al!

TatilCity.NET İzmir Bursa uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İzmir’den Bursa’ya her gün uçuş yoktur. İzmir’den Bursa’ya uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakika sürer.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Bursa Uçak Bileti
İzmir Bursa Uçak Bileti

Bursa, hemen her mevsimde insanları memnun edebilecek kapasiteye sahip bir şehir. Türiye’nin en ünlü kayak merkezine ev sahipliği yapan Bursa, kış turizmini tercih edenler için en uygun yerlerden. Uludağ’a çıkanlar ayrıca burada yeme, içme tesisleri ve otelde kalma gibi imkanlardan da yararlanıyor. El yapımı incik, boncuk ve takı meraklısı iseniz Türkiye’nin en büyük ikinci kapalı çarşısına uğrayabilirsiniz.

Oylat Kaplıcaları yemyeşil ormanlarla kaplıdır ve rahat bir nefes alabileceğiniz alan sunar. Tarihi köyleri ile manzarası bütünleşen Ulubat Gölü’ne de uğramak isteyebilirsiniz. Trilye, şirin sahil kasabası olarak öne çıkıyor. Kurtuluş Savaşı’nın sona erdiği Mudanya’da ateşkes imzalanan evi görebilirsiniz. Burası müzeye dönüştürüldüğünden ziyaretçi kabul ediliyor. 16. yüzyılın başlarında II. Selim döneminde inşa edilmiş Geruş Sinagogu Sefarad Yahudileri tarafından bizzat yapılmıştır. Özellikle çini ve seramikleri ile ünlü İznik’e de uğrayabilirsiniz. Bursa’nın tarihi simgelerinden olan Ulu Cami ise I. Selim tarafından yaptırılmıştır. Cumalıkızık köyü, Osmanlı döneminin mimari yapısını korumayı başarmış evlerle kaplıdır. Meraklıları mutlaka ziyaret etmeli.

İzmir Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Bursa’ya ya da Bursa’dan İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede bulunan uçuşlar düşük fiyatlı olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir Bursa uçak bileti sitemizden kolaylıkla satın alınır.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET sizin için en ucuz İzmir Bursa uçak bileti de bulur.