Çok ucuz fiyatlarla Giresun Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Konya’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Konya uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Konya Uçak Bileti
Giresun Konya Uçak Bileti

Kültür turlarının vazgeçilmez bir adresi olan Konya, Türkiye’nin inanç turizmi merkezlerinden biri olması ile de bilinir. Anadolu kentlerinin en köklü yerleşim yerlerinden biri olması ile eski dönemlerinde farklı uygarlıklar tarafından ele geçirilen Konya, günümüzde birbirinden ilginç ve önemli yapılara da ev sahipliği yapar. Ülkemizin yüz ölçümü olarak en büyük topraklara sahip olan şehri, farklı dönemlere ait medrese, şifahane, cami, türbe ve kervansarayları ile tarihseverlerin oldukça ilgisini çeker.

Hoşgörü anlayışı ve yarattığı felsefik sözler ile ünü dünyaca tanınan Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin yer aldığı Mevlana Türbesi, Konya’nın en çok yerli ve yabancı turist çeken mekanıdır. 1926 yılında ziyaretçilerine açılan Mevlana Türbesinde değerli el yazmaları, dergah eşyaları, Hz. Mevlana’nın kişisel elbiseleri ve sabır taşları yer alır. Yeşil türbesi ile mimari açıdan ilgi çekici bir görünüme sahip olan türbe, dört mevsim boyunca da görülmeye elverişlidir.

Türkiye’nin ikinci büyük gölü olan Tuz Göl, ülkenin tuz ihtiyacının karşılandığı bölgedir. Çeşitli bitki ve hayvan türlerine sahip olan bölgede aynı zamanda 6000 adet kuş yuvası bulunur. Tuz Gölü aynı zamanda UNESCO tarafından geçici miras listesinde bulunur.

Giresun Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı