Çok ucuz fiyatlarla Denizli Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Konya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Denizli Konya uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Konya Uçak Bileti
Denizli Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin bozkırı Konya, inanç turizminin en önde gelen şehirleri arasındadır. Ülkemizin gelişmiş şehirlerinden biri olan Konya, tarihi ile de göz doldurucu güzelliklere sahiptir. Yıllar boyunca Türklere başkentlik yapan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü olarak da en geniş topraklarına sahiptir.

Sille Köyü, Konya’nın en tarihi yerlerinden biridir. Her köşesi ile buram buram tarih kokan köy, Büyük Selçuklu döneminden daha önceki tarihlere dayanıyor. Köyün içindeki farklı medeniyetlere ait kiliseler, mum atölyeleri ve mağaralar ile göz dolduruyor. Organik köy kahvaltısı da yapabileceğiniz Sille Köyünün, yakın zamanda restore çalışmaları sona ermiştir.

Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden bir olan Selimiye Cami, Mevlana Dergahının batısında yer alır. Şehzade Selim tarafından yaptırılan Selimiye Cami, muhteşem ışıltılı manzarası ile Konya’nın en güzel ibadet mekanlarından biridir.

Meram ilçesinin Gökyurt kasabasında bulunan Klistra Antik Kentinin arazi yapısı Peribacaları ile eşdeğerdir. Kilistra Antik Kenti, sarp kayalıkların içi oyularak inşa edilen yerleşim alanları ile çevrili yapay bir mağaradır. Günümüzde pek fazla tanıtılmayan antik kent, şehirde gizli kalmış bir mirastır.

Denizli Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’denizli-cardak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Denizli Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.