Çok ucuz fiyatlarla Giresun Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Kars’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 55 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Kars uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Kars Uçak Bileti
Giresun Kars Uçak Bileti

Anadolu’nun en gizemli şehirlerinden biri olan Kars, Rusların etkisinde kalan mimari özellikleri ile oldukça dikkat çekicidir. Eski çağlara kadar dayanan tarihi ile Kars, pek çok uygarlığın hüküm sürdüğü topraklar olması ile bilinir. Modern yapısı ile bulunduğu bölgenin diğer şehirlerinden farklı bir hava yaratan kent, kültürel özelliği ile de görülmeye değerdir. Geçmişte İpek Yolu üzerinde bulunan Kars, aynı zamanda Türkiye ve Ermenistan sınırını oluşturur.

Kars şehir merkezine 40 kilometre uzaklıkta yer alan Ani Harabeleri, Türkiye Ermenistan sınırında bulunan Arpaçay Nehrinin kıyısındadır. Geçmiş dönemlerde tüccarların Anadolu’ya geçişi için kullandığı yol üzerinde yer alan Ani Harabeleri, yıllar boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapması ile bilinir. Ermeni, Gürcü ve Selçuklu mimari özelliklerini barındıran Ani, Kars’ta ilk görülmesi gereken yerlerden biridir.

Yazın ve kışın birbirinden farklı ambiyanslara sahip olan Çıldır Gölü, yazın göl, kışın ise buz tutması ile farklı bir havaya sahiptir. Kışın buzulların kırılması ile balık tutma zevki yaşayan yöre halkı, 35-40 metre buz üzerinde yürüyerek, güzel bir deneyimle karşılaşma imkanı bulur.

Giresun Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı