Çok ucuz fiyatlarla Hakkari İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 30 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari İstanbul uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari İstanbul Uçak Bileti
Hakkari İstanbul Uçak Bileti

Türkiye’nin iki kıtaya da hakim olan şehri İstanbul, aynı zamanda ülkenin nüfus oranı olarak en kalabalık ve her açıdan gelişen yapısı ile metropolüdür. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar, dinler ve kültürler tarafından hakimiyet altına alınan kent, günümüzde açık hava müzesi konumundadır. Görkemli boğaz manzarasına ev sahipliği yapan İstanbul, dünya üzerinde en önemli şehirlerden biridir. Tarihi, doğası, kültürü, sanatı ve çeşitli aktiviteleri ile her daim etkin olan kent, Türkiye’nin en yüksek oranda yerli ve yabancı turist kapasitesine sahip şehridir.

1478 yılında yapımı tamamlanan Topkapı Sarayı, 4 yüzyıl boyunca Osmanlı’nın yönetim merkezi olarak kullanıldı. 1924 yılında ise Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk müzesi olarak ziyaretçilerine açılan yapı, iç içe geçen 4 büyük avludan meydana gelir. Osmanlı mimarisinin en güzel ve eşsiz yapısı olan Topkapı Sarayı, 700.000 metrekarelik bir alana sahiptir. Kutsal emanetler, harem, Divan-ı Hümayun ve Bağdat Köşkü olarak dört bölüme ayrılan eser, aynı zamanda ülkemizin en kapsamlı ve görkemli sarayıdır.

Topkapı Sarayının yanı sıra Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Cami ve Dolmabahçe Sarayı Türkiye’nin en görkemli yapıları olarak bilinir.

Hakkari İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı