Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Giresun’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Giresun uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Giresun Uçak Bileti
Hakkari Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’de yeşilin ve mavinin bir arada buluştuğu Giresun, birbirinden güzel doğal manzaralara sahiptir. 4000 yılı aşkın bir geçmişe merhaba diyen kent; adası, plajları, ormanları ile ülkemizin cennet köşelerinden biridir. Doğal seçenekler bakımından zengin bir içeriğe ev sahipliği yapan şehir aynı zamanda tarihi müzeleri ile de geçmişine ışık tutar.

M. Ö. 2. yüzyılda yapılan Giresun Kalesi, Pontus Kralı II. Farnakes tarafından yapıldı. Şehre hakim bir noktada olan kale, aynı zamanda Giresun’u ikiye bölen bir yarımada üzerindedir. Antik çağlarda ‘Bronz Duvarlı Kale’ olarak da geçen Giresun Kalesi, iç ve dış kale olmak üzere ikiye ayrılır. Günümüzde dış kalenin yalnız kalıntıları bulunurken, iç kalenin ise sağlam bir şekilde ulaştığı görülür.

Eski dönemlerinde önemli bir dinsel mekan olan Gogara Kilsesinin dönüştürülmesi sonucu oluşan Giresun Arkeoloji Müzesi, 1988 yılından beri müze olarak hizmete açıktır. Kültür Bakanlığı tarafında restore edilen yapı, şehrin Antik Çağlarından günümüze kadar gelen zamanda ele geçirilen önemli kalıntılarının ve yöresel kıyafetlerinin sergilendiği yerdir.

Hakkari Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı