Çok ucuz fiyatlarla Kars Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 25 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Konya uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Kars Konya Uçak Bileti
Kars Konya Uçak Bileti

Anadolu kentleri arasında tarihi oldukça eskilere dayanan Konya, ülkemizin tarihi ve kültürel açıdan önce gelen merkezlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca pek çok uygarlığa kapılarını açan kent, günümüzde eski dönemlere ait değerli miraslara ev sahipliği yapar. Çeşitli mimarilere sahip hanları türbeleri, medreseleri ile muazzam bir tarih yolculuğuna çıkmaya vesile olan kent, aynı zamanda ülkemizin en geniş yüz ölçümüne sahip ilidir.

Dünyanın en tuzlu ikinci gölü olma özelliğine sahip olan Tuz Gölü, Van Gölünden sonra ülkemizin ikinci büyük gölüdür. Derinliği 50 cm’nin altında olan göl, ülkemizdeki %70 tuz ihtiyacının karşılandığı bölgedir. Endemik de olmak üzere çok sayıda kuş ve böcek türüne ev sahipliği yapan Tuz Gölü, Türkiye’nin biyoçeşitlilik açısından geniş bir yelpazeye sahip olan güzide bölgesidir.  Tüm bu özellikleri ile alan, UNESCO tarafında geçici Dünya Mirasları Listesinde bulunur. Doğal açıdan mükemmel bir manzara oluşturan bölge, dört mevsim boyunca da oldukça renkli görüntülere sahiptir. Konya’nın doğal güzelliğini simgelen Tuz Gölü, yılın dört mevsimi de yerli ve yabancı gezginlerin gözde turizm alanlarından biridir.

Kars Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.