Çok ucuz fiyatlarla Konya Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Balıkesir gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Konya Balıkesir Uçak Bileti
Konya Balıkesir Uçak Bileti

Tarihin birçok dönemine tanıklık eden Balıkesir, adı mitolojide sıklıkla geçen illerden biridir. Şehir çeşitli medeniyetler tarafından farklı tarihlerde inşa edilen pek çok antik kent, ören yeri, kilise, manastır ile çevrilidir. Kaz Dağlarına karşı kurulu olan Balıkesir keşfedilmeyi bekleyen koyları, sahilleri ile bahar ve yaz aylarının başkentlerinden biridir.

Belediye Parkının içinde yer alan Balıkesir Saat Kulesi, halk arasında ‘Koca Saat’ olarak da bilinir. 5 katlı olarak inşa edilen kule 4 yüzlü olmak üzere 20 metre yüksekliğindedir. Büyük bir çanın da yer aldığı yapının her katında birer saat vardır. Balıkesir’de meydana gelen büyük bir depremde yıkılan saat kulesi Mutasarrıf Ömer Ali Bey tarafından 1901 yılında aynı ölçülerde yeniden inşa edildi.

Ayvalık’a bağlı 22 adadan biri olan Cunda Adası, Ege Bölgesinin en büyük 4. adasıdır. Şehirden köprü ile ulaşımın sağlandığı ada, kilise ve manastır ile antik bir özellik taşır. Türkiye’nin en ünlü ve güzel adaları arasında kendini gösteren Cunda, 1976 yılından beri tarihi evleri ile sit alanı içindedir.

Konya Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.