Çok ucuz fiyatlarla Konya Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Konya Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Konya Tekirdağ Uçak Bileti
Konya Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya’nın en güzel şehirlerinden olan Tekirdağ, yaz turizminin merkezlerinden biridir. Sahil kasabaları ile oldukça ilgi çekici bir görünüme kucak açan kent, yemyeşil ormanları ve masmavi denizi ile gezginlerine keyifli bir seyahat yaşatır. Trakya mutfağının eşsiz lezzetleri ile harmanlanan bölge, yöresine has etnik tarzları ile de oldukça sevimli bir tarz yaratır.

Marmara Denizinin en güzel kıyılarından birine sahip olan Şarköy, 60 kilometre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun sahil kesimlerinden biridir. Sahili ile dünyanın 12. kıyı şeridi uzunluğuna ev sahipliği yapan Şarköy, mavi bayraklı plajları ile göz kamaştırır. Berrak bir deniz suyuna sahip olan Şarköy, ormanları ile de oldukça ilgi çekicidir. Özellikle bahar ve yaz aylarında şehrin turizmini canlı tutan Şarköy, gezmekten keyif alınacak bir şehirdir.

Trakya yamaç paraşütünün en güzel bölgelerinden biridir. Tekirdağ şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Uçmakdere, Ganos Dağları arasında oldukça keyifli bir paraşüt keyfi sunar. Doğa sporları içinde oldukça elverişli olan şehir, kamp tutkunlarının da vazgeçilmez bir adresidir.

Konya Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Havalimanı içinden de Konya Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Konya Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.