Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Kocaeli’ne en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Kocaeli Uçak Bileti
Erzurum Kocaeli Uçak Bileti

Eşsiz doğası ile Marmara Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Kocaeli birbirinden güzel tabiat parkları, yemyeşil doğası ve Körfez manzarası ile oldukça hoş bir görünüm sunar. Türkiye’nin en güzel kayak pistlerinden Kartepe’ye ev sahipliği yapan kent, yayla turizmi içinde sıklıkla tercih edilen bölgelerden biridir. Osmanlı dönemi mimarisini koruyan şehir, tarihi değeri ile de ilgi çekicidir.

Marmara Bölgesi’nin üçüncü büyük ili olan Kocaeli’de ilk gezilecek yerlerden biri Eskihisar’da yer alan Osman Hamdi Bey Müzesidir. Kaplumbağa Terbiyecisi, Vazo Yerleştiren Kız, Silah Taciri gibi önemli eserlerinin replikasının bulunduğu köşk, Osman Hamdi’nin 26 yıl boyunca yaz mevsimini geçirdiği yerdir. Deniz manzaralı köşkte Osman Hamdi Bey’in balmumundan yapılan heykeli yer alır.

Halk arasında İzmit Sarayı olarak da bilinen Kasr-ı Hümayun Sarayı, İzmit Saat Kulesinin yanında yer alır. İstanbul dışında yapılan ilk saray olma özelliği taşıyan yapı, Sultan Abdülaziz’in yıllar boyunca kullandığı av köşküdür. Mermer işlemeciliği ile Osmanlı motiflerinin görüldüğü Kasr-ı Hümayun’da, yapımının ardından dokusu bozulmadan restorasyon çalışmaları yapıldı.

Erzurum Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı