Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Tokat’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 50 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Tokat uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Anadolu şehirlerinden biri olan Tokat, günümüzde mimari tarzı ve yaşam şekli olarak Osmanlı havasını yansıtan kentlerden biridir. Antik dönemlere ait bir geçmişi olan Tokat, keşfedilmeyi bekleyen sürprizlerle doludur.

Tokat Kalesi, şehre hakim bir noktada bulunur. Antik çağlardan beri sağlamlığını muhafaza eden yapının hangi dönemlerde yapıldığı tam olarak bilinmez. Zaman içinde oldukça hırpalanan Tokat Kalesi, günümüze ulaşana dek farklı uygarlıklar tarafından şehri korumak amacı ile kullanıldı.

Karadeniz’den ve Orta Anadolu’dan gelen yolları birbirine bağlayan Hıdırlık Köprüsü, Tokat’ın en tarihi yerlerinden biridir. 151 metre uzunluğundaki köprü, şehrin eski dönemlerinde önemli bir kavşak noktası üzerinde bulunmasından dolayı oldukça tercih edilen yollardan biridir. 7 metre genişliğindeki köprü, 5 gözlü bir yapıya sahiptir. 700 yıllık bir geçmişe kucak açan Hıdırlık Köprüsü, kesme taşla örülü bir mimariden oluşur. Köprünün üzerinde farklı dönemlere ait oldukça değerli kalıntılar bulunur.

Tokat Türkiye’deki önemli cami ve medrese gibi dinsel mekanları ile inanç turizminin de yoğun olarak yaşandığı şehirlerden biridir. Şehir merkezinde bulunan Ali Paşa Cami, Osmanlı döneminden kalma izleri en güzel şekilde yansıtan yapıların arasındadır. 1572 yılında inşa edilen mekan, 16. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini yansıtır.

Erzurum Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı