Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Bingöl’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 10 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Eskişehir Bingöl uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Bingöl Uçak Bileti
Eskişehir Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Bingöl, ‘ölümsüz hayat’ anlamını taşır.

Kara ile herhangi bir bağlantısı olmayan Yüzen Adalar, Türkiye’de nadir görülen bir olaydır. Solhan ilçesinin Hazarşah Köyünde sıralı olarak birbirinden farklı boyutta üç ada olarak sıralanan doğal güzellikler şehrin en güzel görüntüsünü oluşturur. Ülkemizdeki 22 adadan biri olan bu tabiat olayı yöre halkı tarafından tesadüfen keşfedilmesi ile bilinir. Hareket eden Yüzen Adalar yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktalarından biridir.

Pers Kralı Dano’nun kızı adına yaptırdığı Kral Kızı Kalesi, Konsper Çayı ile Diyarbakır Çayı arasındadır. Genç ilçesinde bulunan Kral Kızı Kalesi yüksek bir tepede yer alır. Halk arasında ‘Keynekler’ olarak da adlandırılan bu yer yıllar boyunca pek çok medeniyetin hakimiyet kurduğu bir bölgedir. Bu sebeple günümüzde kalenin içinde ve dışında çeşitli uygarlıklara ait kalıntılara rastlanır.

Dış kuvvetler tarafından aşınıp taşınması sonucunda oluşan Buban Bacaları, Nevşehir Kapadokya ile eşdeğer bir görünüme sahiptir. Bingöl’ün tarihi ve doğal güzelliğini bir arada sunan Buban Bacaları, görülmeye değer bir seyahat rotası sunar.

Eskişehir Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Eskişehir Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı