Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 20 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli İstanbul uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli İstanbul Uçak Bileti
Kocaeli İstanbul Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirleri arasına adını yazdıran İstanbul; birçok din ve kültür için önem teşkil eden ve bir çağı kapatıp, diğer çağ açan bir şehirdir. Tarihteki en eski kentlerden biri olan İstanbul, büyüleyici bir geçmişe ev sahipliği yapar. Ülkemizin metropolü olmasının yanı sıra oldukça kozmopolit bir yerleşim merkezi de olan şehir, rengarenk yapısı ile görenleri kendine hayran bırakır. Tarihi ve kültürel açıdan zenginliği ile tanınan kent aynı zamanda doğal güzelliği ile de gezginlerine eğlence dolu bir seyahat vadeder.

4 yüzyıl boyunca Osmanlı İmparatorluğunun yönetim merkezi olan Topkapı Sarayı, şehrin en görkemli yapılarından biridir. 700.000 metrekarelik alana sahip olan eserin yapımı 1460’tan 1478’e kadar devam etti. 1924 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk müzesi olan yapı, Sarayburnu’nda oldukça görkemli bir duruş sergiler. Günümüzde 350.000 parçalık dev koleksiyona sahip olan müze, iç içe geçen dört avludan meydana gelir. Osmanlı dönemi mimarisinin en önemli eseri olan ve tüm orijinalliği ile günümüze kadar ulaşan Topkapı Sarayı, çeşitli motifleri ve işlemeleri ile göz alıcıdır.

Kocaeli İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’istanbul-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.