Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Kocaeli’ne her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 25 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Kocaeli Uçak Bileti
Çanakkale Kocaeli Uçak Bileti

Kocaeli, ülkemizin özellikle sanayi bakımından son derece gelişmiş şehirleri arasında yer alır. Yeşilliğin bol olduğu şehir, bulunduğu konum itibarıyla çevre illerden de pek çok gezgini çekmeyi başarır. Yaz ve kış turizmi olarak da son derece yoğun olan Kocaeli, ülkemizde görülmeye değer şehirlerden biridir.

Kartepe Kayak merkezi ülkemizde kış turizminin en yoğun yaşandığı bölgeler arasına yerini alır. Ziyaretçileri için çevresinde oldukça geniş bir yaşam alanı barındıran Kartepe, kayak sevenlerin uğrak noktaları arasında bulunur. Bölgede yaşayan geyikler ise kayak esnasında bir hayli ilginç manzara yaşamanızı sağlar. Rakımı oldukça yüksek olan Kartepe’nin zirvesine ulaşmak için teleferik kullanabilirsiniz. Bölgeye yaz aylarında gitmeyi planlıyorsanız bembeyaz örtünün kendini yeşilliğe teslim etmesini izleyebilirsiniz.

1994 yılında Milli Park ilan edilerek koruma altına alınan Ballıkayalar Milli Parkı, Türkiye’nin en güzel tabiat parkları arasındadır. Etrafından pek çok kahvaltı mekanları bulunan alanda, İzmit’e özel yöresel bir kahvaltının ardından doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Ballıkayalar tırmanıcılar içinde oldukça elverişlidir. Doğa tutkunlarının vazgeçilmez mekanı olan Ballıkayalar, şehirde görülmesi gereken doğal bir güzelliktir.

Çanakkale Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.