Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 30 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Şırnak uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Şırnak Uçak Bileti
Kocaeli Şırnak Uçak Bileti

Geçmişin izlerini günümüzde hala taşıyan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Türkiye’nin önemli sınır illerinden biri olan Şırnak, Türkiye sınırları çizildiğinden beri oldukça stratejik bir konuma hakim olması ile tanınır. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların beşiği olan kent, farklı etnik kökenlere ve dinlere ait kültürel özelliklerin bir harmanıdır.

Şehrin önemli yerleşim birimlerinin başında gelen Cizre; tarihi, kültürel ve doğal açıdan ilgi çekicidir. Şırnak’ın en eski mimarileri arasında gösterilen Finik Ören Yeri ve Kalesi, etrafında kocaman bir tarihi barındırır. Milattan önce 4000 yılından kalma olan ören yeri, geniş bir alanı kapsar. Çeşitli dönemlerde yapılan kervansaray, mağara, saray, han, kadın ve erkek figürlerinden oluşan bölge antik bir değer taşır.

Cizre Beyliğinin en önemli eserlerinden biri olan Kırmızı Medrese, şehrin en dikkat çekici yapısıdır. 15. yüzyılda Cizre’nin geri alınması üzerine inşa edilen medrese, adını kırmızı tuğlalarından alır. Yüzyıllar boyunca aktif olarak kullanılan yapının içinde kütüphane, külliye, yemekhane, avlu ve mezar gibi çeşitli bölümler bulunur.

Kocaeli Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.